19.4.2012 – Zaradenie WAU a Fooor, preladenie Nova Sport

Zaradenie WAU a Fooor, preladenie Nova Sport

Správa káblových rozvodov, s. r. o. Partizánske oznamuje klientom TKR v meste, že z dôvodu začatia vysielania nových televíznych staníc Fooor a WAU a ich zaradenia do našej programovej ponuky sme boli nútení vykonať nasledovné zmeny v programovom rastri.

Program NOVA SPORT si od dnes naladíte na pozícii kanálu DSF (Sport1) a stanica DSF bola posunutá na miesto Slovak Sport, ktorý v priebehu minulého týždňa zakódoval voľné šírenie svojho vysielania.

Stanicu WAU si v základnej analógovej ponuke TKR v meste naladíte na pozícii francúzskej TV5 a v digitálnej ponuke v meste a v okolitých obciach je stanica WAU zamenená za program TV8 (bývalý Retro Music a neskôr Pětka).

Do programovej ponuky bola taktiež zaradená nová TV stanica FOOR, ktorá bola zamenená za stanicu TV8. V digitálnej ponuke v meste a v okolitých obciach bola stanica Fooor zamenená za program Fashion TV.

V prípade, že uvedené programy v digitálnej ponuke nemôžete naladiť, môžete si Váš dekodér priniesť na preladenie do kancelárie SKR.